CS DE EN

Aktivity v kempu

Přímo v kempu si půjčte kanoe, venkovní a deskové hry nebo zkuste lukostřelbu. Vše si zarezervujete pohodlně online a už se jen přijdete bavit.

LABSKÁ CYKLOSTEZKA PŮJČOVNA LODÍ HŘIŠTĚ U KOCÁNKA
Vyrazit můžete po rovince po cyklostezce Labské anebo Ploučnice. Půjčit si můžete kolo, elektrokolo, koloběžku či in-line brusle. Kemp Děčín nabízí půjčení kanoí, raftů, paddleboardů a kajaků. Pro splutí Labe přímo od kempu si můžete vybrat 3 různě dlouhé trasy a my si lodě v cíli vyzvedneme. S areálem Kempu Děčín sousedí hřiště U Kocánka se spoustou prolézaček, největší a nejoblíbenější hřiště v Děčíně.
HOVERBOARDY & HOVERKÁRY LONGBOARDY LUKOSTŘELBA
Vozítko, na kterém trénujete rovnováhu a ovládáte ho postavením nohou. Doplněním hoverboardu o sedátko získáte elektrickou káru, kterou řídíte pákami. Longboard je zábavné svezení s vlastním pohonem. :) Od brány kempu můžete po asfaltové cyklostezce vyrazit na menší výlet.  Půjčte si na půl hodiny lukostřelecké vybavení a vyzkoušejte si střílení na terče a 3D zvířátka. Náš instruktor vám vše vysvětlí.
PETANQUE KANJAM MÖLKKY
Oblíbená francouzská házecí hra s koulemi pro 2 až 4 hráče nebo týmy. Každý hráč hraje dvěma až třemi koulemi a snaží se je hodit, co nejblíž k hozené malé kuličce zvané prasátko či košonek. Zábavná hra s frisbee pro dva dvoučlenné týmy. Cílem je na vzdálenost 15m trefit plastový koš. U koše je připraven spoluhráč, který může frisbee tečovat a pomoct jej umístit do koše. 
Vyzkoušejte finskou házecí kolíkovou hru. Je určena pro libovolný počet hráčů. 
Srážíte kolíky označené počtem bodů, kdo první dosáhne přesně 50 bodů vyhrává. 
FOTBÁLEK CROSSNET BADMINTON
Půjčte si lehké přenosné branky a kopací míč a zápas může začít. Zábavný volejbal ve čtyřech čtvercích se speciální sítí do kříže. Hrajete do čtyř stran a snažíte se jako první získat 11 bodů.  Zapinkejte si s rodinou či přáteli. Můžete si půjčit i přenosnou skládací síť.
LÍNÝ TENIS RINGO STOLNÍ A DESKOVÉ HRY
Zapinkejte si s rodinou či přáteli s pěnovým míčkem. Můžete si půjčit i přenosnou skládací síť. Vyzkoušejte zábavnou hru s kroužkem podobnou volejbalu. Smíte používat pouze jednu ruku a snažíte se hodit ringo kroužek přes síť do soupeřova pole. Pro zpříjemnění posezení v bistru si můžete zapůjčit stolní fotbal a různé deskové hry. 
 
 
 

 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz