Balíčky ubytování a aktivit

Plavba lodí do Drážďan a zpět a 40 % sleva z ubytování

Zažijte romantickou plavbu lodí Labským kaňonem, pod hradem Königstein, historickou Pirnou a krajinou vinic do Drážďan. Loď přistává v těsné blízkosti historického centra, Frauenkirche a světoznámého Zwingeru. Městem Drážďany vás provede zkušený průvodce. Plavbu Vám zpříjemní živá hudba, tříchodový oběd na palubě a večeře formou rautu spojená s ochutnávkou vín.

Více informací naleznete zde

 

Na in-line bruslích do Drážďan, 4 dny

Jedinečný putovní in-line zájezd po Labské cyklostezce z německých Drážďan po Ústí nad Labem. Projedete se labským kaňonem skrz dva národní parky. Délka etap je vhodná i pro pohodové a příležitostné bruslaře. Každý kdo cestování na bruslích raději vymění za spolujízdu na kole, je vítán a cestu si užijete společně.

Více informací naleznete zde

 

Cyklo-vodácký víkend

Labe a jeho souputník Labská cykostezka nabízejí úžasnou kombinaci plavby a jízdy na kole. Oblíbená cyklostezka se zde vlní podél řeky, která si vyhloubila svoji cestu mezi zelenými kopci Českého středohoří a v jedinečném pískovcovém kaňonu Národního parku České Švýcarsk. Dvoudenní poznávání krajiny s pádlem v ruce je střídáno radostí z projížďky jna kole. Pro rodiny s  malými dětmi je to nezapomenutelný společný zážitek. Skupiny přátel anebo kolegů si při raftování a cyklistice užijí spoustu zábavy pramenící z pohybu a pocitu sounáležitosti. 

Více informací naleznete zde

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz