Výlety na In-Line

Labská stezka má výborný povrch pro in-line brusle. Z Děčína se dá jet jak směrem do Bad Schandau (24 km) do Německa a dále do Drážďan (65 km) nebo až do Míšně (90 km), tak i na druhou stranu proti proudu Labe do Ústí nad Labem (25 km).

 

     

 

Do Německa

Hřensko – Bad Schandau – Königstein – Drážďany - Míšeň

Délka trasy – 14 km (Hřensko) – 24 km (Bad Schandau, zde je nutno přejet přes most nebo přívozem na pravý břeh a projet městem) – 30 km (Königstein, zde se cyklostezka přes  přívoz vrací na levý břeh. Za Königsteinem můžete narazit i na několik krátkých stoupání a klesání a na různou kvalitu asfaltu) – 65km (Drážďany, cyklostezka stále po levém břehu) – 90 km (Míšeň)
Podél celé trasy vede železnice se zastávkami po pár kilometrech, takže je jednoduchý návrat. Informujte se na ČD na ELBE LABE Ticket za 400 Kč pro až 6 osob, umožňující celodenní cestování až do Drážďan. Nebo na Vás v cíli bude čekat naše auto.
 

Do Ústí nad Labem

Délka trasy – 25 km – Sebuzín – 35 km
Zde si můžete prohlédnout hrad Střekov, jehož kouzlem se nechalo očarovat mnoho známých umělců. Mezi nimi i básníci Goethe, Mácha a Richard Wagner, který na Střekově složil báseň, která se stala podkladem pro libreto opery Tannhäuser.
 

 

 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz