Zážitky a výlety s průvodcem

Užijte si České Švýcarsko naplno máme pro vás v kempu totiž připraveny báječné aktivní zážitky. Při nich poznáte to nejlepší, co místní krajina nabízí. Pohled na ní zažijete ze skal, z vodní hladiny i ze sedla kola nebo z koloběžky. Vhodné jsou pro jednotlivce i skupiny ale i pro celé rodiny.

Vybírejte a rezervovat je můžete denně přímo na recepci nebo na webových stránkách spolupracující CK Enthusia.

 

Via Ferrata s průvodcem

Konečně opravdu netradiční zážitek právě pro Vás. Opravdu ojedinělá Ferrata přímo v centru města Děčína na Vás čeká se zbrusu novou zajištěnou cestou pojmenovanou "Cesta do Nebíčka". Pro úplné začátečníky bude náš průvodce jistotou při pohybu na cestě, pro ty zkušenejší rádcem v obtížnějších výstupech.

Via Ferrata s průvodcem

 

Sjezd na koloběžkách České Švýcarsko

Vyzkoušejte si dlouhý sjezd z Děčínského Sněžníku na koloběžce. Rozhled z vrcholu této nejvyšší stolové hory v Českém Švýcarsku je impozantní. A nejen z ní. I cestou dolů si užijete krásné výhledy na zvlněnou krajinu Českého Švýcarské i Českého středohoří. Vyvezeme Vás i s koloběžkami na kopec a na Vás je pak rozhodnutí, zda proměníte tento zážitek v celodenní výlet nebo zda rovnou pofrčíte z kopce dolů. Možností je zde více.

Sjezd na koloběžkách

 

Půjčení lodí a raftů na Labi a zpět na kole

Vydejte se s pádlem v ruce po Labi a užijte si dechberoucí pohled na pískovcové stěny Labského kaňonu, který své kouzlo odkrývá s každým novým zákrutem řeky. Zpátky podél vody Vás pak povede Labská cyklostezka vinoucí se z Krkonoš až do Hamburku.

Půjčení lodí a raftů na Labi

 

Prohlídka města Děčína a Barokní perly zámku

Víte, kde najdete v Děčíně jelena s hořícím křížem na čele, místo pro 2000 druhů růží, nejstarší vodočet v Evropě, sochy jak na Karlově mostě nebo že Tyrš nemá daleko k Járovi Cimrmanovi?
Nejméně o toto chytřejší odejdete ze zábavného okruhu podzámčím a zámkem.
Průvodcovaná prohlídka historického jádra města Děčín, během které poznáte historické památky i nahlédnete do života současného města.

 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz